Piesaki komandu dalībai BIZFESTĀ!

Jau 8. gadu uzņēmēju organizācijas – Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK) un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) aicina uzņēmumus un to darbiniekus satikties sportiski izklaidējošā pasākumā un kopā pavadīt azartisku nedēļas nogali.

LDDK ģenerāldirektore Līga Meņģelsone: “Festivāla ideja, kurā papildus sportiskām aktivitātēm būtu vairāk radošu dzīvesstila pasākumu, uzrunā arvien vairāk uzņēmējus. Tādēļ šogad piedāvāsim jaunas interesantas izklaides un aktīvas atpūtas nodarbes ikvienam apmeklētājam” 

Festivāla dalībniekiem sporta sadaļā būs iespēja sacensties 13 dažādos komandu sporta veidos, tajā skaitā, tradicionālos turnīros un 10 individuālajās disciplīnās. Savukārt bērniem plānots gan “JOMA” Bērnu kauss, gan dažādās radošas un izglītojošas aktivitātes. 

Šogad turpināsim veiksmīgi uzsāktās “Iedvesmas telts” sarunas, kur ar iedvesmojošiem pieredzes stāstiem dalīsies populāras biznesa, sporta un kultūras personības. Tāpat dalībniekiem būs iespēja piedalīties dažādās meistarklasēs .

Festivāla konceptā iekļautas arī divas ballītes – Cuba Cafe iedvesmotā piektdienas vakara ballīte un sestdienas vakara noslēgums vairāku populāru mūziķu pavadījumā.

Uzņēmēju sporta un atpūtas festivāls “Bizfests” ir neformālas sadarbības koncepts, kas  stiprina arī katra uzņēmuma komandas garu, aicina iepazīt kolēģus un sadarbības partnerus, kā arī aktīvi atpūsties kolēģu un ģimenes lokā. “Bizfests” norisināsies 2020. gada 12.-13. jūnijā, atpūtas kompleksā “Lejastiezumi” pie Usmas ezera.

Festivāls tiek rīkots ar veikalu tīkla “JOMA SPORT” atbalstu. Pasākumu informatīvi atbalsta radio “EHR”.

Publicējis bizfestslv

Uzņēmēju sporta un izklaides festivāls

%d bloggers like this: