Uzņēmēju sporta un izklaides festivāls “Bizfests” pulcē vairāk nekā 2000 dalībnieku

Veiksmīgi noritējis uzņēmēju sporta un izklaides festivāls “Bizfests”, kurā šogad piedalījās vairāk nekā 2000 dalībnieku no 48 uzņēmumu komandām. Bizfests 2019 norisinājās no 14. līdz 16. jūnijam Usmas ezera atpūtas kompleksā “Lejastiezumi”.

Šogad “Bizfests” dalībniekiem bija iespēja sacensties 13 dažādos komandu sporta veidos un 10 individuālajās aktivitātēs, bet sacensību jaunākajiem dalībniekiem tika organizēts JOMA SPORTS Bērnu kauss. Lai atgūtu enerģiju pēc spraigām sacensībām visas dienas garumā, komandu dalībnieki gan pirmās, gan otrās dienas vakarā varēja atpūsties dzīvās mūzikas pavadījumā.

Šogad labākos rezultātus kopvērtējumā uzrādīja LIEPĀJAS PAPĪRS komanda, iegūstot pirmo vietu, LATVIJAS DZELZCEĻŠ, ierindojoties 2. vietā un, attiecīgi 3. vietu ieņemot – TET.

Festivāla dalībniekiem jau otro gadu bija iespēja dzirdēt interesantus stāstus “Iedvesmas telts” programmā. Uztura speciāliste Alise Kindzule stāstīja par to, kā būt ar uzturu uz Tu. Savukārt vēdiskais filozofs Uģis Kuģis un iepazīšanās koučs Roberts Staltmanis klātesošos iedvesmoja ar dažādām attiecību tēmām. Bet par to, kā veidot veiksmīgu biznesu un tādā veidā veicināt pašizaugsmi – pieredzē dalījās kafejnīcas “Spikizi” īpašnieks Āris Birze un vīndaris Mārtiņš Barkāns.

Uzņēmēju sporta un atpūtas festivāls “Bizfests” ir neformālas sadarbības pasākums, kas  stiprina arī katra uzņēmuma komandas garu, aicina iepazīt kolēģus un sadarbības partnerus, kā arī aktīvi atpūsties kolēģu un ģimenes lokā.

Paldies festivāla atbalstītājiem: FANU TELTS, TET, HELIO, JOMA, ALDARIS, SAKRET, BALTICOVO, RED BULL, AJ PRODUKTI, ROVICO, RHAPSODY PRODUCTION, KOKRADIS WOOD DESIGN, ŽURNĀLS KAPITĀLS, FAILIEM.LV, LAIMAS ŠOKOLĀDES MUZEJS, DIENAS BIZNESS, LEC UN MINIES, LĪGATNES MĀJAS SALDĒJUMS, TIME RUN, ZVANU TELTS, POP-UP VIESNĪCA, LATVIJAS FUTBOLA FEDERĀCIJA, MERCEDES–BENZ, REGISTRATION.LV,  ĶEKAVAS PUTNU FABRIKA.

%d bloggers like this: